28 listopada pani Prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz, pan Tomasz Pactwa, Dyrektor Biura Pomocy i Projektów Społecznych oraz pan Robert Kempa, Burmistrz Dzielnicy Ursynów wraz z naszą dyrekcją otworzyli nowe Ognisko.

To prawdziwe święto dla naszej CWR-owej społeczności, ponieważ Ognisko "Ursynów" jest pierwszą placówką wsparcia dziennego, która powstała zgodnie z koncepcją działalności Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa". Dodatkowo miło nam poinformować, że realizujemy w nim projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Lepszy start na Ursynowie".

Ognisko "Ursynów" to:
Strefa I - Rodzinny Klub Malucha - dla dzieci w wieku 0-5 lat, które nie uczęszczają do żłobka ani przedszkola; jego celem jest integracja rodzin poprzez działania animacyjne pedagogów i wspólną zabawę dzieci i rodziców.
Strefa II - dla dzieci ze szkół podstawowych; tutaj znajdzie się miejsce na naukę, zabawę i uczenie się praktycznych umiejętności.
Strefa III - dla najstarszych wychowanków; to tutaj będą mogli realizować swoje zainteresowania i pasje oraz uczestniczyć w indywidualnych i grupowych zajęciach usamodzielniających.

W Ognisku znajduje się również kuchnia, jadalnia i sala do zajęć socjoterapeutycznych oraz integracyjnych, a także do wspólnego świętowania.

Kłobucka 14 - nasz nowy adres na mapie Warszawy!