Uwaga!

W związku ze strajkiem nauczycieli Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa"  zorganizowało miejsca opieki dla dzieci w prowadzonych przez siebie placówkach wspracia dziennego. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy do kontaktu z wybranymi Ogniskami oraz wypełnienie deklaracji dla rodziców, która jest do pobrania poniżej.

Tegoroczny Mikołaj zaprosił nas na imprezę zorganizowaną przez Fundację PKO Bank Polski do hali sportowej na Żoliborzu. Przy dźwiękach muzyki świątecznej i nie tylko, dzieci uczestniczyły w warsztatach. Podział wekowy pozwolił dopasować zajęcia do możliwości uczestników. Animatorzy- królewny, renifery, górale, góralki, sułtanki- prowadzili zajęcia plastyczne. Powstały świąteczne pudełka na prezenty i ozdoby choinkowe.

Nastrój świąteczny podkreślały szopy otoczone symbolicznymi choinkami. Do podtrzymania „kondycji” fizycznej służył obficie zastawiony w owoce, soki i ciasteczka bufet. Maskotka imprezy- pluszowa sowa zachęcała dzieci do zabawy. W części artystycznej śpiewająco zapoznaliśmy się ze świątecznymi zwyczajami innych narodów. Punktem kulminacyjnym był oczywiście Święty Mikołaj, który własnoręcznie wręczał każdemu dziecku prezent :)