Uwaga!

W związku ze strajkiem nauczycieli Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa"  zorganizowało miejsca opieki dla dzieci w prowadzonych przez siebie placówkach wspracia dziennego. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy do kontaktu z wybranymi Ogniskami oraz wypełnienie deklaracji dla rodziców, która jest do pobrania poniżej.

    Jak wspominaliśmy wcześniej zapał i chęci wcale nam nie opadły po wizycie w Ośrodku Fundacji „Pegasus” w Musułach, a wręcz przeciwnie. Tym razem z wielką przyjemnością zaangażowaliśmy się w akcję pakowania sianka pod Wigilijny Stół.
    Po otrzymaniu wszystkich materiałów ruszyliśmy pełną parą do wykonania powierzonego nam zadania. Podczas pracy towarzyszyło nam wiele radości, a część naszej wspaniałej młodzieży sypała żartami jak z rękawa rozweselając przy tym całe towarzystwo.
    Ogromnie nas to cieszy, że mamy swój udział w tak szlachetnym celu, ponieważ pieniążki ze sprzedaży sianka będą przeznaczone na ratunek zwierząt z   Fundacji „Pegasus”. :D.
    Bardzo mocno trzymamy kciuki za całą akcję i już nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu do wspaniałego miejsca jakim jest Ośrodek w Musułach.

Do zobaczenia :)