Czas feryjny w Ognisku upłynął nam bardzo szybko. Zanim się obejrzeliśmy – 2 tygodnie pełnych wrażeń było za nami. Smog, zima nie były nam straszne- braliśmy udział w wielu fantastycznych wydarzeniach i zajęciach.

Co robiliśmy?


Dbaliśmy o swoją kondycję i zdrowie – odwiedzając zarówno w pierwszym tygodniu, jak i drugim: basen, lodowisko i hale sportową. Dodatkową atrakcją, było wyjście do Hangaru. Pod okiem Panów trenerów skakaliśmy i wykonywaliśmy różne ćwiczenia na trampolinach. Było super!

Odwiedziliśmy Stadion Legii. Pan przewodnik opowiedział nam o jego historii i różnych ciekawostkach. Była to nie lada gratka dla fanów piłki nożnej.

Poznawaliśmy tajemnice kosmosu na największej wystawie na świecie pod patronatem NASA, która po raz pierwszy została przedstawiona w Polsce.

Trenowaliśmy nasze umysły w pokojach zagadek w Escape Room.

Kibicowaliśmy siatkarzom Onico AZS PW w Hali Torwar w meczu z Lotosem Trefl Gdańsk. Co to były za emocje!

Poznawaliśmy nowe smaki biorąc udział w warsztatach kulinarnych w Pizzeri Da Grasso oraz w zaciszu naszego Ogniska z Panem Stanisławem- gotując potrawy kuchni meksykańskiej. 

Relaksowaliśmy się i przeżywaliśmy różne przygody bohaterów dwóch filmów, które obejrzeliśmy w kinie (,, Był sobie pies’’ oraz ‘’Lego. Batman’’).

Świetnie również bawiliśmy się w Madagaskarze – Sali Zabaw. Cudownie było zanurzyć się w basenie z kolorowymi kulkami i na chwilę zapomnieć o wszystkim ;)

Nie mało działo się również w naszym Ognisku podczas ferii… Zabawy Walentynkowe, Tłusty Czawartek oraz Inauguracja Klubu Podróżnika… !Przyznajemy szczerze – po tylu wrażeniach - ciężko było wrócić do swoich zwyczajnych obowiązków i pożegnać się z feriami.
Ale na szczęście pozostaną nam piękne wspomnienia i już nie możemy doczekać się lata... :-)