Na tegoroczny wyjazd letni wyjechało całe Ognisko Mokotów, a byliśmy w Ustce – miejscu bardzo dobrze znanym i lubianym przez nasze dzieci i młodzież.

 

Wyjechaliśmy kilka dni po zakończeniu roku i przez 11 dni świetnie się bawiliśmy, odpoczywaliśmy i współpracowaliśmy.

 

W ramach projektu społecznego strefa starszych przygotowała, wzorem ubiegłego roku, piknik. Tym razem zaprosiliśmy na niego wczasowiczów z ośrodka, w którym mieszkaliśmy, w szczególności emerytowanych nauczycieli. Spotykamy się z nimi w Ustce już od kilku lat. Animacje podczas pikniku w całości przygotowały dzieci i młodzież!

 

Obóz jest formą nagrody dla najbardziej zasłużonych Ogniskowiczów – pracują oni cały rok, aby wyjechać z nami na wakacje. Dlatego dbaliśmy o to, abyśmy wszyscy mieli jak najwięcej radości podczas wyjazdu.

 

Byliśmy na dwóch wycieczkach – na spływie kajakowym, który był sprawdzeniem sił dla najstarszych, w Labiryncie 3D w Łebie oraz w Parku Rozrywki w klimacie Dzikiego Zachodu.

 

W Ustce również nie brakowało atrakcji – byliśmy na Festiwalu Sztucznych Ogni, w Wesołym Miasteczku, jeździliśmy gokartami. I oczywiście chodziliśmy na plażę!

 

Wieczorami integrowaliśmy się, baaardzo dużo tańczyliśmy i pokazywaliśmy swoją kreatywność :)