Odpowiadając na pytanie zadane w tytule – wystarczy zaprosić dobrych i pomysłowych ludzi :)

Firma Dentsu Aegis Network, która mieści się na Sielcach i jest członkiem Partnerstwa dla Mokotowa „Moje Sielce”, często udziela się lokalnie i tym razem postanowiła odmalować jakieś pomieszczenie. Bardzo chętnie się zgłosiliśmy. Warunkiem był kolor – Dentsu chcieli pomalować pomieszczenie na zielono, więc stworzyli nam cudowną wizualizację DŻUNGLI!

 

Prace właściwie zaczęły się kilka dni przed przyjściem pracowników firmy Dentsu. Panowie z ekipy technicznej wycięli nam nowe wejście do szatni. Było duuużo kurzu, ale efekt jest super. Całe to wykuwanie było po to, aby z przejścia, które będzie odmalowane stworzyć nową przestrzeń – salę zabaw, ale i w awaryjnych sytuacjach pomieszczenie do zajęć.

 

Malowanie Ogniska trwało dwa dni – piątek i sobotę (6-7.10). Pracownicy firmy Dentsu wykazali się ogromną determinacją, pomysłowością, dokładnością i cierpkością w malowaniu trzech naszych pomieszczeń. W sobotę dwóch najbardziej zdeterminowanych wolontariuszy zostało wraz z ciocią Jolą aż do 2-giej w nocy! Efekt końcowy bardzo nam się podoba. Tak właśnie powstała nasza DŻUNGLA :)

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii – tam widać pracę krok po kroku.

 

Co więcej, ciocia Marta ma pomysł, aby kontynuować pracę nad dżunglą. O tym, co wyjdzie opowiemy następnym razem :)

 

Serdecznie dziękujemy za odnowienie naszych pomieszczeń pracownikom firmy Dentsu Aegis Network :)