Czerwiec to dla naszego Ogniska czas wielu pikników. Jednym z nich, był XII Mokotowski Festyn Wakacyjny, który odbył się 10.06.2016 roku na terenie II Ogrodu Jordanowskiego.

Atrakcji przewidzianych dla uczestników było całe mnóstwo: liczne quizy, zabawy, konkursy z nagrodami, występy taneczne i wokalne na scenie. Dla odważnych był Byk Rodeo, Euro Bungy i wielka dmuchana zjeżdżalnia. I choć pogoda miała swoje humory, to nie było możliwości żeby się nudzić :)

Ognisko Mokotów, także miało swój wkład na pikniku. Na naszym stanowisku, dzieci mogły zrobić sobie własnoręcznie gniotka, zagrać w gry podwórkowe lub dostać zwierzobalona. Na szczęście Ogniskowcy dzielnie pomagali Ciociom przy animacjach, bo zainteresowanie naszą ofertą było ogromne! Dodatkowo dziewczynki ze stref młodszej i starszej umiliły czas swoim występem wokalnym – niektórzy pod sceną nawet zaczęli tańczyć w rytm ich piosenek :)

Podsumowując to był bardzo pracowity, ale miły czas, a nasza Ogniskowa młodzież jest coraz lepszymi animatorami, dlatego z pewnością pojawimy się na kolejnym Festynie z nowymi pomysłami i zapałem do pracy :)