W Ognisku „Muranów” czuć już święta Wielkanocne. Od połowy marca rozpoczęliśmy produkcję kartek wielkanocnych, które wkrótce zostaną wysłane wraz z życzeniami świątecznymi do naszych Przyjaciół, Wolontariuszy, sponsorów czy byłych pracowników naszego Ogniska.

Natomiast w minioną sobotę wspólnie z wolontariuszami z firmy VANITYSTYLE zorganizowaliśmy warsztaty plastyczne, podczas których wykonaliśmy dekorację wielkanocną do naszej świetlicy. W trakcie zajęć każdy mógł pochwalić się swoim talentem plastycznym. Nie zabrakło wśród nas takich osób, które odkryły w sobie nowe pasje i umiejętności. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy byli bardzo zaangażowani w przygotowanie wielkanocnych zajączków. Spod ich rąk wychodziły prawdziwe cuda. Niektórzy nie podejrzewali siebie o takie zdolności.

Jak widać warsztaty plastyczne są bardzo ważnym elementem w naszej pracy, nie tylko ze względów edukacyjnych, ale i wychowawczych. My podczas sobotnich warsztatów odkryliśmy wiele talentów i chęci na więcej takich przedsięwzięć.

Obiecujemy, że nasze diamenciki będziemy szlifować.