Tuż przed świętami Bożego Narodzenia odwiedziliśmy Wielką Fabrykę Elfów oraz samego świętego Mikołaja. 

Elfy na specjalne żyzenie św. Mikołaja oprowadziły nas po zakamarkach fabryki. Mieliśmy okazję wziąć udział w przygotowaniach świątecznych, ale nei tylko, ponieważ wzięliśmy udział w poszukiwaniach sań św. Mikołaja. Nie mogliśmy nikogo zawieść, ponieważ doskonale wiemy, że są one niezbędne, aby przygotować się do Świąt i co najważniejsze dostarczyć prezenty do każdego dziecka na całym świecie. Nie próżnowaliśmy, od razu wzięliśmy się za poszukiwanai.

Przed nami było 10 punktów z różnymi zadaniami, no i oczywiście o różnym stopniu trudności. Czekały na nas aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Podczas jednego z zadań Elf zabrał nas do pracowni św. Mikołaja, gdzie niestety nie mogliśmy niczego dotknąć, ponieważ podobno św. Mikołaj nie lubi jak ktoś rusza jego rzeczy. Obeszliśmy sie smakiem, bo niejedna osoba chciałą usiąść na jego krześle lub napisać coś na jego maszynie. 

Wszystkie zadania przypadły nam do gustu, wszyscy bawiliśmy sie świetnie i co najważniejsze sanie zostały odnalezione! Z radością przekazaliśmy tą wiadomość św. Mikołajowi, który czekał na nas w swojej chatce. To super uczucie zobaczyć Go na własne oczy.