Data wydarzenia: 17-11-2017
Miejsce wydarzenia: Okęcka Sala Widowiskowa

W ostatni piątek, 17 –ego listopada, nasze Ognisko po raz ostatni w tym roku miało przyjemność wystąpić na Okęckiej Sali Widowiskowej.

Spotkanie poprowadziło naszych dwóch zdolnych konferansjerów, Maciek Dryglewski i Mateusz Drzewiński. Z luzem i taktem zapowiadali i wspierali swoich występujących kolegów.

Wieczór zaczął się od próby naszego przedstawienia przygotowywanego na święta. Aktorzy, dzięki scenie, światłom oraz widowni, mogli poczuć się jak w prawdziwym teatrze. Choć pojawił się stres i napięcie, dali radę jak na prawdziwych artystów przystało!

Tego dnia zaśpiewały dla nas Ewelina Radosz, Wiktoria Siwiec oraz Ela Hajduk. Ich głosy pozwoliły nam oderwać się od przyziemnych spraw i zatopić się w marzeniach. Śpiewanym przez nie piosenkom towarzyszyły specjalne emocje, gdyż dziewczyny przygotowywały się do występu na festiwalu „Warsaw Song Fest”.

Na scenie jak zwykle nie mogło zabraknąć naszych utalentowanych tancerek, tworzących dwa zespoły „4 seconds”, w składzie: Kasjana Kachniarz, Paulina Kondzielska, Wiktoria Siwiec i „5 dance”, w składzie: Wiola Brzuszczyńska, Ania Hajduk, Ela Hajduk oraz Natalia Janiszewska. Dziewczyny tańczyły do hitów takich wykonawców, jak: Sia, Calvin Harris, czy Ariana Grande. Podczas ich występów widzom żal było mrugać, aby nie przegapić ani jednej sekundy.

Zwieńczeniem wieczoru był gościnny występ Julii Chojnackiej i Karoliny Hauer. Dziewczyny zapewniły widzom niesamowite emocje. Zaprezentowały nam swoje niezwykłe umiejętności gimnastyczne i akrobatyczne. Trudno było zliczyć wykonywane przez nie salta i przewroty w powietrzu. Dziewczyny, dziękujemy za występ i podziwiamy, jesteście wspaniałe!

Na następne występy serdecznie zapraszamy od nowego roku. Nasi artyści już nie mogą się doczekać. A Wy?