Uwaga!

W związku ze strajkiem nauczycieli Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa"  zorganizowało miejsca opieki dla dzieci w prowadzonych przez siebie placówkach wspracia dziennego. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy do kontaktu z wybranymi Ogniskami oraz wypełnienie deklaracji dla rodziców, która jest do pobrania poniżej.

19 czerwca odwiedzili nas, juz po raz kolejny, wolontariusze z Fundacji Bankowej im. Leopolda Kronenberga działającej przy CitiBanku. Tym razem odmienili wygląd naszej szatni - pomalowali ją na żółto i na niebiesko. Dzięki czemu pomieszczenie to stało się bardzo przytulne i kolorowe.

Wolontariusze zorganizowali także warsztaty z języka angielskiego dla naszych wychowanków. Udowodnili, że nauka języka wcale nie musi być trudna i uciążliwa.

Najbardziej atrakcyjne okazały sie jednak zawody karaoke - Ogniskowcy kontra wolontariusze. Wspólnemu śpiewaniu nie było końca.

W prezencie otrzymaliśmy także książki i gry do nauki języka angielskiego.

W ramach tego samego projektu Ognisko Grochów otrzymało dwa ogromne lustra do zajęć tanecznych a Ognisko Mokotów - farbę do pomalowania ścian.

Bardzo gorąco dziękujemy wolontariuszom za bezinteresowne zaangażowanie i zapraszamy do nas ponownie!!!

Szczególne podziękowania kierujemy do koordynatora projektu - pana Patryka Maciejewskiego!!! Za anielską cierpliwość i wytrwałość podczas realizacji tego eventu - DZIĘKUJEMY!!!