Wakacje rozpoczęliśmy fantastyczną wizytą na "Farmie Iluzji". W parku rozrywki czekało na nas mnóstwo atrakcji. Zwiedzaliśmy kopalnię złota, byliśmy straszeni przez ducha i mumie, jeździliśmy na różnych karuzelach i kolejkach. Pływaliśmy tratwami, zwiedziliśmy krzywe domy i tunele zapomnienia. Mimo całego dnia i tak nie udało nam się skorzystać ze wszystkich atrakcji.

Kolejne dni spędziliśmy równie atrakcyjnie. Korzystając z chwilowego ochłodzenia spędziliśmy kilka godzin w Parku Praskim grając w piłkę, kometkę, kręgle, skacząc na skakankach, malując kredą i biorąc udział w zorganizowanych grach zespołowych.

W FabLabie "Wbijaj" na zajęciach stolarskich wykonywaliśmy drewniane ptaki - dzięki temu poznaliśmy kilka podstawowych technik pracy w drewnie - od szlifowania, przez wbijanie gwożdzi, po cięcie i wiercenie otworów. Posługiwaliśmy się różnego rodzaju narzędziami do obróbki drewna. Wykonaliśmy także ponad 50 ramek do uli przyczyniając się do zwiększenia w Warszawie populacji pszczół. (Niech im miód słodkim będzie!)

Tym razem na kręgielni w Hula Kula nie graliśmy w kręgle, ale w bowling. Na szkoleniu instruktażowym dowiedzieliśmy się, że ta to popularna w naszym Ognisku gra ma wiele odmian, a my myśląc, że gramy w kręgle, tak naprawdę graliśmy w bowling. Najlepsi zawodnicy zostali odznaczeni medalami!

Z niecierpliwością czekamy na kolejne dni! Pozdrawiamy wszystkich uczestników Wakacyjnego Miejskiego Grania z życzeniami udanego wypoczynku.