Uwaga!

W związku ze strajkiem nauczycieli Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa"  zorganizowało miejsca opieki dla dzieci w prowadzonych przez siebie placówkach wspracia dziennego. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy do kontaktu z wybranymi Ogniskami oraz wypełnienie deklaracji dla rodziców, która jest do pobrania poniżej.

Zainspirowani Oscarami podczas karnawału postanowiliśmy zorganizować sobie własną galę jakiej jeszcze świat nie widział! Ogłoszone zostały dwie kategorie wręczania nagród.

Pierwsza z nich dotyczyła popisów wokalnych. Wszystkie wokalistki w pocie czoła ćwiczyły przez dwa tygodnie by rozbrzmieć w pełni przed liczną publicznością oraz oczywiście jury. W repertuarze widniały zarówno nowości znane z radia, jak również wiecznie żywe, klasyczne utwory Disney’a. Każdy mógł znaleźć coś trafiającego w jego gusta muzyczne. Nasze wokalistki stanęły na wysokości zadania!

By cała impreza nabrała karnawałowego charakteru, a chcieliśmy go pożegnać w należyty sposób, drugi konkurs dotyczył przebrania. Cóż to były za kostiumy! Gościliśmy ninje, czarownice, króla i królewnę, przeróżne zwierzaki, Indiankę, wpadła nawet wróżka! Jury dwoiło się i troiło by podjąć właściwe decyzje, bo nie był to łatwy orzech do zgryzienia.

Na koniec aby miło zwieńczyć ten szalony TŁUSTY CZWARTEK nastąpiła uczta pączkowa. Palce lizać!