Hej! Już po raz trzeci wspólnie i z niecierpliwością oczekiwaliśmy wakacji. Postanowiliśmy je spędzić aktywnie z uśmiechami na twarzach. Udało się! Zobaczcie jakimi miejscami zawładnęliśmy tym razem !

Na dobry początek wybraliśmy się do dalekiego Czarnowa. Pytanie po co? Po niesamowitą przygodę w Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści. Spędziliśmy niezapomniane chwile w krainie Bajkostworów! Od podłogi po sufit znajdowały się tam różnej wielkości, mięciutkie „wypychanki”- Bajkostwory. Każdy był inny nie tylko kształtem lecz i rozmiarem.  Mieliśmy okazję próbować podnosić 3 metrową frytkę, wejść do olbrzymiej kostki z dziurą oraz zatrzasnąć się w poduszkowym fortepianie!

Następnie opanowaliśmy kolejkę grawitacyjną. Jeździliśmy najszybciej ze wszystkich! Udaliśmy się na ściankę wspinaczkową, korzystaliśmy z warszawskich placów zabaw. Szaleliśmy na basenach otwartych! Wszędzie nas było pełno!

Zorganizowaliśmy w naszym klubie również muzyczne pokazy. Najstarsi z grupy stanęli w szranki w tanecznej bitwie. Nawet nieźle im szło :)

Po kilku wyczerpujących tygodniach musieliśmy trochę zwolnić i postanowiliśmy pojechać na stare miasto. Przespacerowaliśmy się po starówce, poopowiadaliśmy sobie legendy związane ze starym miastem. Swoją wyprawę zakończyliśmy leżeniem u stóp pobliskich fontann.  Na zakończenie osłodziliśmy sobie nasz wypad najlepszymi goframi w mieście!

A teraz pora na nasze najlepsze wyjście! Byliśmy w Centrum Pieniądza. Dowiedzieliśmy się jak robi się pieniądze. Jak je odróżniać od falsyfikatów. A co najważniejsze!!!! Byliśmy w najprawdziwszym skarbcu! Mieliśmy okazję spróbować podnieść sztabkę złota wartą 2 miliony złotych!! Okazało się to nie lada wyzwaniem, ale jak zwykle daliśmy rade! Było tam tak fajnie, że postanowiliśmy się tam wybrać dwukrotnie. Z całego serca możemy wszystkim polecić to miejsce!

I do usłyszenia następny razem…. :)