Uwaga!

W związku ze strajkiem nauczycieli Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa"  zorganizowało miejsca opieki dla dzieci w prowadzonych przez siebie placówkach wspracia dziennego. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy do kontaktu z wybranymi Ogniskami oraz wypełnienie deklaracji dla rodziców, która jest do pobrania poniżej.

 

Klubu Seniora „Wrzos” założony został 18 marca 2014 roku przy Ognisku „Grochów”.

 

Klub Seniora „Wrzos” to projekt integracji międzypokoleniowej skupiający się na warsztatach integracyjnych i psychoedukacyjnych, plastycznych i kulinarnych, zabawach ruchowych, wieczorkach literackich i muzycznych oraz wspólnych wyjściach np. do teatru.
Razem z seniorami, którzy stają się naszymi przyjaciółmi, organizujemy integracyjne imprezy przy grillu dla dzieci i młodzieży.

Przygotowujemy wspólnie Boże Narodzenie i Wielkanoc.
Tradycją stało się również celebrowanie Dnia Babci i Dnia Dziadka.

 

 

 

Dla członków Klubu proponujemy, nabywanie i poszerzanie umiejętności korzystania z komputera i internetua w każdą środę spotykamy się w naszej pracowni komputerowej na lekcji surfowania po internecie.

 

Jesteśmy pewni tego co robimy i wiemy, że integrowanie pokoleń ma duże znaczenie zarówno dla osób młodych jak i dojrzałych,
a postrzeganie świata, wbrew różnym stereotypom, bywa podobne.

 

Wszystkich Chętnych zapraszamy:
- w każdą środę, w godz. 10.00 – 12.30 (zajęcia w pracowni komputerowej),
- w każdy czwartek, w godz. 10.00 – 12.30 (zajęcia cykliczne "Gimnastyka umysłu", "Powróćmy jak za dawnych lat" - podróże muzyczne, "Chodź pomaluj mój świat" – jarmark kreatywności, "W zdrowym ciele zdrowy duch").

 

Ognisko „Grochów”
ul. Rębkowska 1
tel. 22 403 35 56
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.