Witajcie kochani po chwilowej przerwie :) 

Jak wiecie lato trwa w najlepsze... (niezależnie od pogody za oknami) a co za tym idzie nasza akcja Wakacyjne Miejskie Granie również ! 

Całą akcję rozpoczęliśmy wspólnym wyjazdm do FARMY ILUZJI :) ależ było zabawy i zwiedzania :) pojechaliśmy duża grupą ,  a to dlatego, że wycieczka była nagrodą za całoroczną pracę dzieci i młodzieży...  

Już następnego dnia po wycieczce rozpoczęśliśmy WMG.  Pierwszy dzień spędziliśmy na pobliskich basenach Kora... było ciepło i cudownie chlapać się w wodzie, gdy na dworzu było 36 stopni ;) później było już tylko lepiej, kręgle,  park nad Balatonem,  dużo lodów na ochłodę a na koniec piknik w parku Skaryszewskim - kiełbaski, oapalanie, gry na łonie natury to jest to co lubimy :)!

Nowy tydzień rozpoczęliśmy w muzeum PRLu, gdzie mogliśmy zobaczyć jak to kiedyś było, pobawić się zabawkami z tamtych czasów  etc. Po muzeum przyszedł czas na relaks i wizytę w kinie. FIlm ""sekretne życie zwierzaków domowych2" bardzo przypadł nam do gustu, tym bardziej, że przed seansem odbyły się warsztaty " Jak opiekowac się pupilami" :) Trochę wiedzy w wakacje nie zaszkodzi  !!

Kolejne dni były  równie ciekawe, dwie wizyty w FabLab Wbijaj! który jest dla nas wspaniałym przeżyciem  i okazją do majsterkowania, ale także basen Wodnik, klockownia w której powstało mnóstwo ogormnych budowli,  wizyta w ZOO gdzie zobaczyliśmy mnóstwo egzotycznych zwierząt,  Niewidzialna Wystawa, gdzie mogliśmy zolbaczyć jak się żyje kiedy jest się osobą niewidomą ( nie dla każdego było to łatwe, ale większość  z nas dała sobie radę ), Cenrum Nauki Kopernik, gdzie zabawa łączy się z nauką... Bulwary Wiślane, gdzie karmiliśmy ptaszki swoimi drożdżówkami, a dziś jesteśmy w FUN ZONE :)   W miedzyczasie oczywiście bawimy się lego, przygotowaliśmy plakaty, własnoręczne torby aby móc w nich nosić wodę i jedzenie na wycieczki, graliśmy w bingo, tańczyliśmy... 


Jak widzicie NUDY nie ma :) za to dzieje się dużo!