wsr rgb

Już od 23 czerwca Biuro Pomocy i Projektów Społecznych oraz Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa” zapraszają rodziców z dziećmi do udziału w Warszawskiej Strefie Rodziny.

Po raz szósty w wakacyjne weekendy czekamy na Państwa na Nowym Mieście z plenerowymi grami, zabawami i animacjami. 

Strefa przy Ognisku „Starówka” na ul. Starej 4 działa w soboty i niedziele od 11.00 do 20.00 (wejście od strony Multimedialnego Parku Fontann na Podzamczu). Zapraszamy na rodzinny plac zabaw oraz do Strefy Malucha, czyli miejsca z zabawami i zabawkami edukacyjnymi dla młodszych dzieci z rodzicami. Stwarzamy również możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego i rozegrania meczów piłki nożnej, siatkówki czy kometki.

W każdą sobotę i niedzielę o godz. 12.00, 14.00 i 16.00 będą ruszały czterdziestopięciominutowe spacery interaktywne tropem warszawskich legend. Dodatkowo w wybrane weekendy zaprzyjaźnione organizacje pozarządowe będą proponowały różne wydarzenia i aktywności.

Warszawska Strefa Rodziny działa także od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00 - zapraszamy na rodzinny plac zabaw.

Celem wakacyjnych spotkań jest integracja rodzin przez wspólną zabawę i działania animacyjne. Udział we wszystkich zajęciach organizowanych w ramach projektu jest bezpłatny. Co roku Warszawską Strefę Rodziny, działającą w ramach programu „Rodzina” m.st. Warszawy, odwiedza łącznie ok. 15 000 osób.

Warszawska Strefa Rodziny jest projektem realizowanym w zakresie programu „Rodzina” m.st. Warszawy, w ramach polityki prorodzinnej zapisanej w programie „Rodzina”' w Społecznej Strategii Warszawy.

 

 
 

dzieci WSR