Kontakt

Nasze placówki

Osoby kontaktowe Centrum Wspierania Rodzin "Rodzinna Warszawa"

Dyrektor: Jarosław Adamczuk

Telefon: +48 504 30 30 80

E-mail: dyrektor@rodzinnawarszawa.pl

Zastępca Dyrektora: Beata Chyz-Banek

Telefon: +48 609 42 76 73

E-mail: b.chyz-banek@rodzinnawarszawa.pl

Zastępca Dyrektora: Magdalena Kaszyńska

Telefon: +48 500 118 081

E-mail: m.kaszynska@rodzinnawarszawa.pl

p.o. Zastępcy Dyrektora: Magdalena Szeniawska

Telefon: +48 736 060 031

E-mail: koordynatorpwd@rodzinnawarszawa.pl

Dział finansowo-księgowy

Główna księgowa: Karolina Grochulska

Telefon: +48 536 100 004 , +48 536 100 008

E-mail: ksiegowosc@rodzinnawarszawa.pl

Dział zarządzania zasobami ludzkimi

Kadry: Anna Stupar

Telefon: +48 536 100 004 , +48 536 100 008

E-mail: kadry@rodzinnawarszawa.pl

IOD: Andrzej Rybus-Tołłoczko

E-mail: iod@rodzinnawarszawa.pl

BHP: Artur Midak

E-mail: sekretariat@rodzinnawarszawa.pl

Dział administracyjno-gospodarczy

Administrator: Paweł Ślązak

Telefon: +48 609 429 224

E-mail: p.slazak@rodzinnawarszawa.pl

Dział Techniczny: Piotr Lewandowski

Telefon: +48 531 824 744

E-mail: konserwator@rodzinnawarszawa.pl

Dział inwestycji i zamówień publicznych

Inwestycje: Anna Grzegrzółka-Piech

Telefon: +48 601 072 162

E-mail: inwestycje@rodzinnawarszawa.pl

Zamówienia publiczne

Telefon: +48 601 072 162

E-mail: zamowienia@rodzinnawarszawa.pl

Dział IT

Informatyk: Krzysztof Dąbrowski

Telefon: +48 881 227 411

E-mail: admin@rodzinnawarszawa.pl

Obsługa Bazy Monitorującej 2: Jacek Kołoczek

E-mail: pomoc@rodzinnawarszawa.pl

Dział komunikacji i projektów

Koordynator do spraw Bazy Monitorującej 2: Katarzyna Śniegocka

E-mail: koordynator@statistico.pl

Administrator Bazy Monitorującej 2: Damian Sikorski

Telefon: +48 695 289 815

E-mail: informatyk@rodzinnawarszawa.pl

Koordynator do spraw Ogniska Plus: Sylwia Tybora

Telefon: +48 515 305 496

E-mail: s.tybora@rodzinnawarszawa.pl

Promocja: Katarzyna Boszko

E-mail: promocja@rodzinnawarszawa.pl

Dział doskonalenia i szkoleń

Iwona Łabajczyk

E-mail: projekty@rodzinnawarszawa.pl

E-lerning: Magdalena Michalska

Telefon: +48 574 162 850

E-mail: elearning@rodzinnawarszawa.pl

Anna Prusko

E-mail: szkolenia@rodzinnawarszawa.pl

Dział wsparcia i współpracy

Wolontariat i Praktyki: Sylwia Tybora

Telefon: +48 515 305 496

E-mail: s.tybora@rodzinnawarszawa.pl

Dział innowacji

FabLab Wbijaj!

Telefon: +48 536 100 005

E-mail: fablabwbijaj@rodzinnawarszawa.pl

FabLab Kamera Akcja!

Telefon: +48 574 164 265

E-mail: studio@rodzinnawarszawa.pl

FabLab Pobite Gary!

Telefon: +48 536 100 009

E-mail: fablabpobitegary@rodzinnawarszawa.pl

Ognisko Bielany

Adres: Broniewskiego 56a, 01-716 Warszawa

Telefon: +48 22 669 68 56

E-mail: bielany@rodzinnawarszawa.pl

Kierownik Ogniska

Kierownik: Alicja Sołtyka-Kamińska

Telefon: +48 695 289 684

E-mail: a.soltyka-kaminska@rodzinnawarszawa.pl

Ognisko Gocław

Adres: Meissnera 13, 03-982 Warszawa

Telefon: +48 22 613 69 91

E-mail: goclaw@rodzinnawarszawa.pl

Kierownik Ogniska

Kierownik: Karolina Zduniak

Telefon: +48 783 947 000

E-mail: k.zduniak@rodzinnawarszawa.pl

Ognisko Grochów

Adres: Rębkowska 1, 04-375 Warszawa

Telefon: +48 22 403 35 56

E-mail: grochow@rodzinnawarszawa.pl

Kierownik Ogniska

Kierownik: Kinga Bełżecka-Biernacka

Telefon: +48 609 427 704

E-mail: k.belzecka-biernacka@rodzinnawarszawa.pl

Ognisko Marymont

Adres: Paska 10, 01-640 Warszawa

Telefon: +48 22 832 16 73

E-mail: marymont@rodzinnawarszawa.pl

Kierownik Ogniska

Kierownik: Marta Dąbrowska

Telefon: +48 695 289 691

E-mail: m.dabrowska@rodzinnawarszawa.pl

Ognisko Mokotów

Adres: Grottgera 25a, 00-785 Warszawa

Telefon: +48 841 03 72

E-mail: mokotow@rodzinnawarszawa.pl

Kierownik Ogniska

Kierownik: Jolanta Niewiadomska

Telefon: +48 695 289 683

E-mail: j.niewiadomska@rodzinnawarszawa.pl

Ognisko Muranów

Adres: Dzielna 17a lok. 15, 01-029 Warszawa

Telefon: +48 22 838 33 23

E-mail: muranow@rodzinnawarszawa.pl

Kierownik Ogniska

Kierownik: Anna Nowińska

Telefon: +48 695 289 681

E-mail: a.nowinska@rodzinnawarszawa.pl

Ognisko Okęcie

Adres: Malownicza 31a, 02-272 Warszawa

Telefon: +48 22 886 63 42

E-mail: okecie@rodzinnawarszawa.pl

Kierownik Ogniska

Kierownik: Patrycja Smolińska

Telefon: +48 697 880 715

E-mail: p.smolinska@rodzinnawarszawa.pl

Ognisko Praga

Adres: Środkowa 9, 03-425 Warszawa

Telefon: +48 619 23 48

E-mail: praga@rodzinnawarszawa.pl

Kierownik Ogniska

Kierownik: Monika Szyduk

Telefon: +48 695 289 685

E-mail: m.szyduk@rodzinnawarszawa.pl

Ognisko Starówka

Adres: Stara 4, 00-231 Warszawa

Telefon: +48 695 289 696

E-mail: starowka@rodzinnawarszawa.pl

Kierownik Ogniska

Kierownik: Wisława Balas

Telefon: +48 695 289 696

E-mail: w.balas@rodzinnawarszawa.pl

Ognisko Ursynów

Adres: Kłobucka 14, 02-699 Warszawa

Telefon: +48 881 224 711

E-mail: ursynow@rodzinnawarszawa.pl

Kierownik Ogniska

Kierownik: Hanna Karska-Ledwoch

Telefon: +48 881 224 711

E-mail: h.karska-ledwoch@rodzinnawarszawa.pl

Siedziba główna

CENTRUM WSPIERANIA RODZIN "RODZINNA WARSZAWA"

Adres: 00-231 Warszawa, ul. Stara 4 
Gmina: m.st. Warszawa 
Powiat: m.st. Warszawa
Województwo: mazowieckie
Kraj: Polska

NIP: 525 262 06 73

REGON: 361648891

Godziny pracy: pon-pt: 8.00 - 16.00

Numer konta w CityBanku: 
03 1030 1508 0000 0005 5109 6009
SWIFT: CITIPLPX

W związku z centralizacją rozliczeń z tytułu podatku od towarów i usług, faktury wystawiane od dnia 01 stycznia 2016 powinny być wystawiane na nabywcę:
Miasto stołeczne Warszawa
pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa
NIP: 525-22-48-481

Odbiorcą faktur jest:
Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa”
ul. Stara 4
00-231 Warszawa