Wieczór poezji w Ognisku „Grochów”

O tym, że spotkania międzypkoleniowe dają dużo dobrej energii, wiemy nie od dzisiaj. Kolejnym spotkaniem był Wieczór Poetycki przygotowany przez naszych Seniorów z Klubu Wrzos. W recytację wierszy zaangażowali się nie tylko Seniorzy, ale rówież Wychowankowie i Wychowawcy. Były chwile zadumy, które zamieniały się w momenty humorystyczne i tak w koło. Poezja jest bowiem jak płynący potok – każdy może wyciągnąć z niej to, co jest dla niego ważne i potrzebne. O tym jak przeżyliśmy ten wieczór, napisali nasi Ogniskowicze. Zapraszamy do zapoznania się z ich wypowiedziami.

„W któryś piątek odbył się wieczorek literacki, jak zwykle moja osoba się spóźniła. Recytowałem dwa wiersze Popatrz i Stare Miasto. Spodobał mi się wiersz o taksówkarzu recytowany przez starszą panią. Wspominam ten piątek bardzo dobrze.”

Matthias

„Cześć jestem Martyna 😉 Na wieczorku poezji przeczytałam wiersz Jerzego Waldorffa Czym jest muzyka. Bardzo ciekawie również słuchało się innych wykonawców wierszy. Wieczór poezji był bardzo romantyczny i wzruszjący, ale też śmieszny 🙂 Dziękuję Ciociom za przygotowanie takich zajęć.”

Martyna                      

„O wieczorku. W dniu 09.10.2015 w naszym Ognisku odbył się wieczorek poetycki. Miły klimat między nami a naszymi Seniorami z klubu Wrzos trwał przez cały wieczór. Po kolei czytaliśmy wiersze, niektóre śmieszne a niektóre smutne… Po przeczytaniu wierszy był poczęstunek. Oczywiście stół był ozdobiony w liście i oświetlony świeczkami. Cały wieczór jak się zaczął tak się skończył – czyli w miłym klimacie.”

Zuzia

 „W piątek 09.10.2015 r. odbył się w naszym Ognisku wieczór poezji, dzięki czemu po raz kolejny mogliśmy spotkać się z Seniorami. Każdy mógł zaprezentować dowolny wiersz, przez co mieliśmy okazję posłuchać wesołych, smutnych, a także refleksyjnych utworów. Bardzo miło wspominam to wydarzenie, ponieważ nasi Seniorzy są bardzo uprzejmi i dysponują dużą wiedzą, którą chętnie się z nami dzielą.”

Dominika